Obraz

O Firmie

Firma Active Chem Sp. z o. o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją chemii samochodowej, chemii przemysłowej. Działalność rozpoczeliśmy w 2005 roku. Nasze główne linie produktowe to letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy, płyny i koncentraty  do chłodnic, wyspecjalizowane preparaty do mycia, woda demineralizowana i chemia specjalistyczna. Nowością jest sprzedaż surowców chemicznych, w szczególności glikolu, gliceryny, etanolu, metanolu.

Obraz

Intensywny rozwój przedsiębiorstwa, efektywne zarządzanie, stała kontrola jakości oraz udoskanalanie technologii pozwalają nam na oferowanie produktów w najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Przekłada się to na zdobywanie coraz szerszej grupy odbiorców. Nasze produkty znajdą Państwo zarówno na rynku tradycyjnym - w sieciach hurtowni, zakładów przemysłowych jak i w kanale nowoczesnym. Z powodzeniem współpracujemy także z dystrybutorami zagranicznymi.

Obraz
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Obraz
BOGATA OFERTA PRODUKTÓW
Obraz
KONTROLA JAKOŚCI
Obraz
KONKURENCYJNE CENY
Obraz
INDYWIDUALNA WSPÓŁPRACA
Obraz
SZEROKA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
Obraz

Oferujemy produkty w marce „ACTIVE”, jak i szeroką gamę produktów pod Markami Własnymi odbiorców. Przygotowujemy produkty według indywidualnych potrzeb klienta (specyfikacja, opakowanie, etykieta, barwa, zapach).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami bądź nawiązaniem współpracy